بلاگ

آروما دیفیوزر یا دستگاه پخش کننده رایحه چیست؟

آرما دیفیوزر چیست

آشنایی با آروما دیفیوزر یا دستگاه خوشبوکننده خانگی

آروما دیفیوزر چیست این دستگاه پخش کننده در صنعت به عنوان دستگاه آروماتراپی ، دستگاه پخش رایحه  ، سیستم پخش عطر ، دیفیوزر عطر ، پخش کننده اسانس روغنی  و غیره نیز معروف است. آروما به معنی معطر و خوشبو و دیفیوزر به معنای دستگاه پخش کننده می باشد و آروما دیفیوزر به معنای دستگاه پخش کننده رایحه یا بوی معطر می باشد.

در حال حاضر بیشتر مکانهای تجاری مثل هتلها فروشگاه های زنجیره ای برند و اماکن لوکس از این محصولات استفاده می کنند،که بسیار رایحه خوش در این مکانها پخش می کنند. اما پیش بینی می شود در سالهای آینده این محصولات فراگیر شده و به استفاده عموم در آید.

دستگاه پخش عطر و آرما دیفیوزر چیست

دستگاه پخش کننده عطر چگونه کار می کند؟

پخش کننده عطر نیازی به اضافه کردن آب ندارد. این دستگاه از پمپ خلاء و پنل برنامه ریزی و زمانبندی تشکیل شده است. پس از شروع به کار پخش کننده، پمپ خلاء فشار هوا را تولید می کند، و سپس جریان هوا به اتومایزر فرستاده می شود تا یک فشار قدرتمند تشکیل شود این فشار باعث می شود تا اسانس موجود در مخزن با فشار به ذرات بسیار ریز در مقیاس اتمی پودر شوند و باعث شوند به خوبی رایحه در کل محیط شما به صورت یکنواخت پخش شود.

این دستگاه ها این قابلیت را دارند که به سیستم تهویه مرکزی  متصل شوند. اقدامات احتیاطی دیفیوزر اسانس پخش کننده را نمی توان با آب اضافه کرد ، و شما نمی توانید روغنهای اساسی را با یکدیگر مخلوط کنید.

چطور میتوانم اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه های آروما دیفیوزر به دست بیاورم؟

ممکن است هنوز مایل باشید اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه های آروما دیفیوزر به دست بیاوردید ،با مراجعه به قسمت نوتاچ مگ (مقالات آموزشی ) فروشگاه اینترنتی نوتاچ عنوان نحوه عملکرد عطرافشان خانگی را مشاهده کنید.

یا با شماره 09129257223 تماس بگیرید و همچنین در واتساپ با ما گفتگو کنید.

چطور می توانم این دستگاه خوشبوکننده را ثبت سفارش کنم؟

بامراجعه به قسمت دستگاه های خوشبوکننده آروما دیفیوزر فروشگاه اینترنتی نوتاچ می توانید نمونه مورد نظر را مشاهده ،برسی ، و انتخاب کنید. و سپس به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید یا در واتساپ از کارشناسان فروش بخواهید برای شما ثبت سفارش را انجام دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 1 =